Все про конфеті на святі

Коли через кілька днів якесь святкування, хочеться щоб воно було незабутнім, красивим і веселим. Нам запам’ятовуються найбільш яскраві моменти, а додати їм барв можливо за допомогою конфеті. Ним підкреслюють урочистість події, її казковість. Наприклад, на першому танці молодят. Залежно від стилю танцю блискітки можуть поступово опускатись на пару протягом всього танцю, або стати красивою фінальною крапкою.

Де може використовуватись конфеті

Цей яскравий елемент може стати окрасою будь-якого святкування. Він гарно виглядає в таких випадках:

  • Весілля. Про перший танець уже говорилось, але під час весілля конфеті можна використовувати безліч разів. Наприклад, коли наречений забирає свою майбутню дружину з батьківського дому, чи після церемонії розпису. Також було б прекрасно запустити дощ із блискіток в кінці весілля.
  • День народження. Зазвичай в даному випадку конфеті використовується, коли гості вітають іменинника або починаються танці.
  • Випускні. Прощання з навчальним закладом для молоді є одним із найважливіших свят в житті. Конфеті-машина може використовуватись як на останній лінійці, так і безпосередньо на вечірці.
  • Корпоративи. З таким доповненням, як конфеті, навіть звичайні танці колег під час корпоративу стануть справжнім вибухом емоцій.
  • Новорічні вечірки. Новорічні святкування завжди відбувається з розмахом, що і зрозуміло, оскільки це головне свято в році. А коли годинник відіб’є дванадцятий раз, буде гідний момент для запускублискіток.

Також часто конфеті може використовуватись на змаганнях, а саме, в момент церемонії нагородження переможців.

Як обрати

На сайті https://pikan.com.ua/ є можливість обрати елемент конфеті на свій смак, але важливо звертати увагу на наступні деталі:

  • Матеріал. Найбезпечніший матеріал – поліпропілен. Хоч на перший погляд видається, що перед нами звичайний папір, насправді це не так. Поліпропілен більш безпечний, адже не утворює, так званого, паперового пилу.
  • Колір і форма. В асортименті є можливість підібрати конфеті будь якої форми, розміру і кольору. Найбільшою популярністю користуються золотисті і сріблясті кольорові рішення. Для весільної церемонії попит мають конфеті в формі сердечок різного кольору – від класичних червоних, до різнокольорових.
  • Варіант реалізації спецефектів. Щоб конфеті розліталось мов це справжній магічний дощ, використовуються різноманітні прилади. Для прикладу, це можуть бути пневматичні хлопушки, машина конфеті, генератор вентиляторного типу і т.п. Ефект від їх використання різний, але завжди видовищний.Наприклад, машина робить вистріли, які за 10 секунд викидають в повітря блискітки. А за допомогою генератора з вентилятором створюється ефект плавного падіння.

Щоб свято стало незабутнім не потрібні великі фінансові вливання. Досить того, що буде святкове конфеті. Воно додасть потрібного настрою святкуванню.